Vestlusshow -

Mida mehed tegelikult tahavad?

Kolm karismaatilist meest - JESPER PARVE, MARGUS VAHER ja EERO SPRIIT räägivad otse ja ausalt, mida mehed tegelikult tahavad. Läbi huumori ja eluliste näidete avavad nad enda nägemuse meeste väest ja sellest, milles peitub nende meelest sügava naiselikkuse essents.

 

Mis on see, mis muudab naise iga mehe jaoks täiesti vastupandamatuks?

 

Avameelselt lahatakse ka paarisuhte erinevaid aspekte alates arhetüüpidest kuni piinlike seksi- ja deitimislugudeni välja.

 

Et kuulajatel oleks meeleolukas ja äge, siis kaasatakse showl käsitletavatesse elulistesse teemadesse ka publikult! Aktiivselt mõttevahetuses osalejaid ootab kingitus – Jesper Parve raamat „Mees“ koos autori pühendusega.

 

Üritus toimub reeglina salongiõhtuna, kus pakutakse toitlustust vastavalt koha võimalustele. Aga võib toimuda ka teatriasetusega saalis. Kuigi pealkiri on suunatud rohkem naistele, on mehed samuti alati etenduselt lahkunud suunurgad ülespoole ehk siis juttu tuleb nii meestest kui naistest, nende omavahelisest suhtlusest ja seda kõike läbi mõnusa stand-upi stiilis huumori.

 

Ajalugu: Üritus on 1,5 aasta jooksul läinud täissaalidele üle 80 korra ja seda on külastanud üle 10 000 inimese, publikust 70 protsenti on olnud naised. Toimunud on see Tallinnas, Tartus, Viljandis ja mitmetes teistes Eesti paikades.

Aitame omalt poolt igati kaasa ürituse müümisele, andes vajadusel tele-, raadio- ja leheintervjuusid.

Show kestvus orienteeruvalt kaks korda 60 minutit vaheajaga.

Show hind on 2500 eur + käibemaks 20%. 

Kõik õigused kaitstud. Pianoman Muusikakorraldus OÜ 2019 +3725118528 tarmo@pianoman.ee